Home » ”Dia Petrol Service”, stație modernă de carburanți pe Valea Ilvelor

”Dia Petrol Service”, stație modernă de carburanți pe Valea Ilvelor

Publicat de Radu SÎRBU
1320 Vizualizari

La Măgura Ilvei a fost deschisă cea mai nouă stație de carburanți din Țara Năsăudului: benzinăria ”Dia Petrol Service”

Comercializând carburanți marca Rompetrol (carburanţii produşi la rafinăria Petromidia Năvodari care, prin programele de investiţii în modernizarea şi conformarea instalaţiilor sale, reuşeşte constant să se menţină la standarde înalte de calitate), noua stație PECO din Măgura Ilvei se remarcă prin prețurile competitive și un excelent raport calitate – preț.

”Prin această stație de carburanți dorim să fim mai aproape de clienţii noştri şi să venim în întampinarea acestora cu produse şi serviciile de foarte bună calitate”, ne-au declarat reprezentanții firmei.

Prin dotările şi facilităţile oferite, stația ”Dia Petrol Service” se adresează în special locuitorilor de pe Valea Ilvelor, aceasta beneficiind de 2 pompe, o spălătorie de mașini și un punct de aspirat vehiculele în sistem Self-Service, sistem de comercializare a buteliilor pe gaz, un magazin în incintă dar și o terasă de tip Coffe Corner marca Piacetto.

STIRI - NOUTATI SIMILARE

Leave a Comment

* Prin postarea comentariului sunteti de acord cu stocarea detaliilor pe site-ul nostru.
* Comentariile vor fi moderate de un administator inainte de a fi postate si publicate pe site.

Acest website foloseste "cookies" pentru a imbunatatii calitatea si experienta de navigare! Am înțeles | Accept Vezi ce sunt "cookies"

REDACȚIE ȘTIRI ☏ 0784.832.575