Home » Rezultatele sferturilor de finală din etapa județeană Bistrița-Năsăud a Cupei României. Vezi și programul semifinalelor

Publicat de Radu SÎRBU
1848 Vizualizari

În această după-amiază și seară fotbalul județean din Bistrița-Năsăud și-a derulat etapa a treia (cea a sferturilor de finală) din Cupa României, meciuri în care gazdele și oaspeții și-au împărțit echitabil victoriile, la 2.

Iată rezultatele:

DINAMO URIU – REAL TEACA 4-3 (1-1)

SĂGEATA DUMBRĂVIȚA – HENIU LEȘU 3-1 (1-1)

ATLETICO MONOR – VIITORUL LIVEZILE 1-5 (1-1), într-o partidă transmisă LIVE pe canalul de Facebook Radu Sîrbu (și pe care o puteți revedea la orice oră accesând pagina indicată).

SOMEȘUL FELDRU – SILVICULTORUL MAIERU 0-6 (0-2)

În urma acestor rezultate și conform țintarului în semifinale se va juca într-o singură manșă (la începutul lunii iunie) după următorul program: